1. Servis a príslušenstvo
  2. Servisný voucher 5+
01.01.2022
SERVISNÉ NOVINKY

Servisný voucher 5+

Do nového roka v TOP forme!

Servisný voucher 5+

Zostaňte vy aj vaše vozidlo v tej najlepšej kondícii

Do nového roka v TOP forme!

Servisný voucher v hodnote až 180 € s DPH

Nikdy nie je neskoro pre bezpečnosť vášho vozidla. S našou ponukou už nemusíte váhať s opravou alebo výmenou dielov v autorizovanom servise Volkswagen.                                                                                                         Zadajte VIN číslo vášho vozidla a zistíte, či máte nárok na túto servisnú akciu.


Image

S našou ponukou už nemusíte váhať s opravou alebo výmenou dielov v autorizovanom servise VW

Ak vlastníte vozidlo s dátumom prvej evidencie od 1. 1. 2011 do 31. 12. 2017 a vaše vozidlo je aktuálne registrované v Slovenskej republike a spĺňa podmienky uvedené nižšie*, venujeme vám voucher na 180 € s DPH, ktorý môžete využiť na výmenu Originálnych dielov, náplní a na servisné služby Volkswagen.

 
V prípade, že máte záujem o konkrétnu cenovú ponuku servisu alebo opravy, radi vám vypracujeme cenovú ponuku do 24 hodínvrátane uplatnenia zliav zo všetkých momentálne prebiehajúcich servisných akcii.

 
Nepremeškajte jedinečnú príležitosť dostať vaše vozidlo do správnej kondície a čo najskôr kontaktujte autorizovaného servisného partnera podľa značky vášho vozidla.


Voucher je možné získať pri návšteve autorizovaného servisného partnera Volkswagen v období od 01. 12. 2021 do 30. 06. 2022.
 
* Akcia sa vzťahuje len na vozidlá evidované v SR s dátumom prvej evidencie v období od 1.1.2011 do 31.12.2017, podľa databázy evidovaných vozidiel v SR k 30. 6. 2021. Voucher je možné uplatniť iba na jedno VIN číslo vozidla. Vozidlo musí mať v čase uplatnenia vouchera vykonané všetky zvolávacie a dielenské akcie dané výrobcom vozidla. Minimálna hodnota zákazky, na ktorú je možné uplatniť voucher, je 180 € s DPH. Voucher je možné použiť iba na originálne diely, originálne náplne alebo servisné práce u autorizovaného servisného partnera Volkswagen zúčastneného na akcii. Ponuka neplatí pre vozidlá v štátnej službe a ani pre vozidlá neregistrované v SR.

Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.